Devět měsíců jste je nosily ve svém bříšku a teď spatřila světlo světa. Existuje vůbec něco krásnějšího, než právě narozená miminka? Newborn fotografie je nádherný žánr, který mě nepřestane udivovat. Vyžaduje spoustu času, trpělivosti i něhy, ale výsledek stojí za to. Bez vás by tyto snímky nikdy nevznikly.

Často se mě ptáte, kdy se objednat na focení, když neznáte přesné datum porodu. Čím dříve se mi ozvete, tím bude společná domluva na předběžném termínu snazší. Dejte mi vědět ideálně 1 až 2 měsíce předem. Až se vám miminko narodí, stačí zavolat z porodnice a domluvit se na konkrétním datu a čase fotografování v ateliéru Klatovy.

Miminka se fotí sedmý až dvanáctý, nejpozději čtrnáctý den po porodu. Jsou totiž hodně spavá a dobře reagují na polohování. Chovají se podobně, jako když byla ještě u maminky v bříšku. Proto je důležité, abychom se na focení domluvili s dostatečným předstihem a konkrétní termín doladili co nejdříve po porodu. V případě nedonošených či přenášených dětí je ideální den focení miminka na vzájemné dohodě.

V případě zájmu o focení mi napište e-mail na sos-foto@sos-foto.cz nebo mi zavolejte na 606 345 867.