16.11.2019

Když fotíte na podzim a nutně potřebujete sníh 🙂 

27.5.2019

„Miminko v houpačce“

Opět jsem pro vás rozšířil možnosti newborn focení. Bezpečnost nade vše a u miminek to platí dvojnásob. Iluze miminka v houpačce vzniká opět kouzlem photoshopu. Miminko je přitom pohodlně uložené na měkké dece a podložené černým sametem.

10.5.2019

Úpravy – něco, co mě neskutečně baví, ale občas i dost potrápí. Photoshop je takové kouzlení a já se stávám malým kouzelníkem s myší v ruce namísto kouzelnické hůlky. Je to ale velká alchymie proniknout do tajů milionů možných úprav.

A dneska jsem zas kouzlil trošku více, když si jedna z maminek přála svojí princezničku na fialkovém podkladě s fialkovým oblečkem. 

6.5. 2019

Celkem nedávno jsem se rozhodl, že by bylo fajn, kdybych se s vámi mohl podělit o kousek z mé práce. Postupně bych vám rád ukázal, jak fotím, trochu té backstage, jak vypadají úpravy fotek před a po… Tak trochu se mi mrknout „pod ruce“. Asi mě možná inspiroval nedávno absolvovaný workshop, který mě zase o kousek posunul k tomu, abych pro vás mohl dělat lepší a lepší fotky, které si prostě zasloužíte mít a já je pro vás chci dělat. Mimochodem to byl také důvod, proč jste o mě nějakou dobu na fb neslyšeli.

Takže čím začít? Třeba sobotním newborn focením malinkého Viktora. Vždycky se těším, jaké to bude. Každé miminko je prostě jiné a je to pokaždé velká výzva. Takže ranní káva, vytopit ateliér, aby bylo miminku teplo a v 10 hodin mohu přivítat malinkého parťáka s maminkou a tatínkem. Tentokrát to opravdu zase výzva byla. Viktorek nad mojí uspávací technikou celkem dlouho vedl, ale nakonec si také nechal říct a pak už vše šlo hravě. Mini postýlka, kyblík, srdce (tentokrát jsem to trochu oživil vůní a krásnou barvou šeříků), samozřejmě fotky s maminkou a tatínkem. Vše dopadlo na jedničku a já jsem opět rád, že splním očekávání rodičů.

Takže Viktorku děkuji a přeji hodně štěstí do života 🙂

A jak to v reálu vypadalo vidíte níže…..