LADISLAV ŠOS, FOTOGRAF. TĚŠÍ MĚ!

Kouzlo fotografie spočívá v tom, že zastaví čas a nádherné chvíle plné emocí uchová navždycky.

Jsem si toho vědom. Při každém fotografování u mě v Klatovech nebo kdekoliv jinde přistupuji ke své práci s maximální úctou a respektem.

Fotky, které tvořím, vznikají především vaší zásluhou.

Rodinná fotografie

Jsem perfekcionista. Nespokojím se s průměrnou fotografií, chci pro vás to nejlepší. Proto na sobě neustále pracuji, navštěvuji specializované kurzy a zlepšuji svou techniku focení. Díky vám se neustále posouvám vpřed.

Stanu se i vaším rodinným fotografem. Mou hlavní předností je specializace. Zaměřuji se na svatební fotografování, rodinné focení,  lifestyle focení, těhotenské foto, a především na focení miminek (tzv. newborn foto).

„Chlap a focení miminek?!“

Možná si teď říkáte: „Chlap přece nemůže mít takový cit a empatii pro fotografování něčeho tak křehkého!“ Ozvěte se mi a přesvědčím vás o opaku. Ve své náruči jsem držel už mnoho čerstvě narozených miminek, které jsem sám uspával a s velkou opatrností aranžoval do požadované kompozice. Získal jsem si důvěru mnoha maminek, a tak pevně věřím, že si získám i tu vaši.

Fotografování Klatovy, Plzeň a okolí

Můj ateliér najdete v Klatovech. Přijíždí za mnou páry a rodiny nejen z Klatov, ale i Plzně, Domažlic, Strakonic, Sušice a dalších okolních obcí. Zaměřuji se jak na ateliérové focení, tak na focení v exteriéru. Po domluvě přijedu i k vám, nebo vyfotím svatbu vašich snů. Stačí se ozvat.

Pošlete mi e-mail, nebo mi zavolejte. Pokud bych vám to náhodou nevzal, s velkou pravděpodobností zrovna fotím a uchovávám šťastné momenty někoho jiného.