LADISLAV ŠOS, FOTOGRAF. TĚŠÍ MĚ!

„Kouzlo fotografie spočívá v tom, že zastaví čas a nádherné chvíle plné emocí uchová navždycky.“

Jsem si toho vědom. Při každém fotografování přistupuji ke své práci s maximální úctou a respektem. Vždy se snažím, aby se moji zákazníci cítili u mne v ateliéru v Klatovech příjemně a aby si focení užili společně se mnou.

Jsem perfekcionista. Nespokojím se s průměrnou fotografií, chci pro vás to nejlepší. Fotky, které tvořím, totiž vznikají především vaší zásluhou. Neustále na sobě pracuji, navštěvuji specializované kurzy a zlepšuji svou techniku focení.

Newborn fotografie

Mou hlavní specializací je focení novorozených miminek – tzv. Newborn. Ve své náruči jsem držel už mnoho čerstvě narozených miminek, které jsem sám uspával a s velkou opatrností aranžoval do požadované kompozice. Získal jsem si důvěru mnoha maminek, a tak pevně věřím, že si získám i tu vaši.♥

Samozřejmostí jsou pro mě také těhotenské fotografie. V mém portfoliu najdete určitě i rodinné. Přesto jsem ale u zákazníků vnímán především jako Newborn fotograf.


Pošlete mi e-mail, nebo mi zavolejte. Pokud bych vám to náhodou nevzal, s velkou pravděpodobností zrovna fotím a uchovávám šťastné momenty někoho jiného.