Naprosto bez starostí, v pohodlí vašeho domova, to je komfort newborn SweetHome focení. Praha a okolí, Beroun, Plzeň, Klatovy… Všechny rekvizity a vybavení si vozím s sebou. Během focení o vaše miminko s láskou pečuji a sám ho také uspávám. Nejvhodnější doba k focení je do 14 dní od porodu, kdy je miminko nejvíce klidné. Pár dní navíc ale nevadí. Je dobré si termín domluvit s dostatečným předstihem, ale zavolejte kdykoliv, termín najdeme určitě i těsně po porodu.
Objednejte se na focení a odneste si ty nejcennější fotografie jejich prvních dní. Jak celé newborn focení probíhá se dočtete zde.
Máte i vy zájem o newborn fotografování? Vyplňte kontaktní formulář, napište mi e-mail na sos-foto@sos-foto.cz nebo mi zavolejte na 606 345 867 

  Focení novorozených miminek je mojí hlavní specializací. Ve své náruči jsem držel mnoho čerstvě narozených miminek, které jsem sám uspával a s velkou opatrností aranžoval do požadované kompozice. Získal jsem si důvěru mnoha maminek, a tak pevně věřím, že si získám i tu vaši.

  vitejte-nwqtq15wgkopy1pbqz9nyt10r7sytl3h5ypopk792g2

  Ceník

  focení miminek , newborn

  newborn SweetHome

  • ZDE uvidíte jak probíhá focení u vás doma
  • newborn focení u Vás doma – pohodlí a komfort pro miminko i maminku
  • fotografování ideálně do 14dní od narození miminka
  • veškeré rekvizity a vybavení vozím sebou
  • úprava a retuše 12 Vámi vybraných fotografií
  • každá další fotografie nad rámec sady 200 Kč
  • fotografie dostanete v elektronické podobě, v barevné i černobílé variantě+koláž

  4 000 Kč

  Na newborn focení přijedu až k vám domů, nikam nemusíte. Veškeré rekvizity (11 různých aranží) a vybavení potřebné k focení si vozím s sebou. Stačí, když mi přijdete otevřít a ostatní už necháte na mně. Na společné fotografie doporučuji oblečení bez potisků v decentních barvách. Newborn focení trvá cca 1- 3 hodiny, připravte se na to. Zbytečně se tedy nestresujte a vyčleňte si čas tak, abychom nemuseli nikam spěchat. Neklidnou atmosféru by pak zbytečně vnímalo miminko a focení by nemuselo probíhat úplně hladce.

  Co říkají moji zákazníci

  „Možnost focení miminek v domácím prostředí je v prvních dnech nejlepší a nejpohodlnější řešení nejen pro miminka, ale i maminky.
  Dopoledne bylo báječné, je skvělé vidět, když někoho jeho práce opravdu baví, je trpělivý, ochotný a navíc – opravdu máte i chůvu na půl dne.
  Výsledkem jsou zachycené vzpomínky na první dny té naší malé lásky na krásných fotografiích. 🤗 Ještě jednou velké Díky“
  Klára Kořínková
   
  „Touto cestou bych ráda poděkovala za krásnou vzpomínku.Máme nádherné fotky a super zážitek.Moc mě bavilo pozorovat pana fotografa jak to s dětmi krásně umí.Moc hezký přístup a práce celkově.Navíc jsme ocenili, že jsme nemuseli nikam jezdit a fotilo se v domácím prostředí … Jsem moc nadšená a rozhodně doporučuji dál …
  Ještě jednou moc děkujeme🙂
  Petra Cukrová
   
  „Nejenže pan Šos vám dokáže přestěhovat pokoj, uklidit koberec, zamést, všechno stylizovat, naučit ještě pár fíglů s mimčem, protože je skvělý zaříkávač dětských prdíků (tedy nočních můr rodičů), jako chůva je naprosto neocenitelný, ale z běžného dne udělá chvíle nezapomenutelných okamžiků a ještě je dokáže zvěčnit, opravdu pan FOTOGRAF (mimochodem, je velice empatický i sympatický) ❤️ Moc se těšíme s Pavlína Malínská na finální verzi fotografií a pana FOTOGRAFA doporučujeme všemi deseti (spolupráce s ním stojí za všechno) !❤️
  Vojtěch Malínský